Momenti kur dy burra futen me një copë xhami të madhe në ashensor, po bën xhiron e rrjetit. Ata futën xhamin brenda në ashensor, por një pjesë mbeti jashtë.  

Burrat nuk arritën dot të mbanin derën hapur dhe në momentin kur ashensori filloi të lëvizte xhami u bë copa copa. Për fat të mirë ata nuk pësuan asgjë, por xhami i tyre u thye.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:


/Ora News.tv/