Skuadra e Napoli ka gjetur edhe golin e katërt kundër Genk në stadiumin "San Paolo". 

Në takimin sa i takon grupit E, klubi italian është duke fituar aktualisht me rezultatin 4-0, dhe autori i "pokerit" për ekipin e Ancelottit është bërë Dries Mertens.

/Ora News.tv/