Ditëlindje e nxehtë për Emily Ratajkowski. Modelja fryu 28 qirinj dhe i bëri vetes një tatu dhuratë në një vend të nxehtë. Tatuja mban pseudonimin e saj  Emrata. 

Vetë Emily e dokumentoi ngjarjen në Instagram duke postuar fotografi dhe video të mbrëmjes, të kaluar me burrin e saj Sebastian Bear-McClard dhe miqtë.

 Emily ul pantallonat e kostumit blu dhe tregon shkëlqimin e saj të pasëm.

Ndjekësit filluan menjëherë të pyesin nëse tatuazhi është  i vërtetë dhe përgjigjia erdhi shpejt.

Nuk është asgjë më shumë se një zbukurim i përkohshëm”. I padëmshëm apo jo, i vendosur në mënyrë të tillë është padyshim ndër tatuazhet më provokative në histori.


/Ora News.tv/