Prej disa javësh, Rina Balaj nuk është aktive në rrjete sociale dhe askush nuk ka dëgjuar për të.

Por Adelina Ismaili, e cila bashkëpunoi me të për projektin "Qikat" ka thyer heshtjen. Me anë të një postimi në Instastory, Adelina publikoi fotografinë e Rinës me një tekst ku nënkuptonte se po përgatitej për dicka të re.

Mbetet për tu parë nëse Rina po punon për të sjellë një këngë për fansat e saj apo do vijojë të qëndrojë larg vëmendjes.


/Ora News.tv/