Bukuroshja spanjolle, Violeta Mangrinan nuk mban sekrete. Teksa po zhvillonte një bisedë të me miqtë e saj në rrjetet sociale, 25 vjeçarja ndau sekretet e saj deri në detajet më të vogla.

Ajo që tërhoqi vëmendjen e publikut ishte deklarata mbi jetën e saj seksuale, ku u shpreh se i duhet të ketë të paktën një orgazmë në ditë.

"Unë dua ta dua veten time. Tani për tani unë e bëj këtë më pak sepse kam një të dashur. Unë jam një vajzë mjaft joshëse dhe duhet të kem të paktën një orgazëm në ditë. Natyrisht ka ditë kur nuk mundesh, por unë i vërej ato ditë. Disa njerëz thonë se ata kanë nevojë për kafe për të filluar ditën, për mua është kjo. Do të ketë disa njerëz që më kritikojnë, por unë mendoj se të flasësh për seksin është shumë e natyrshme," përfundoi shoëgirl spanjolle. 

Mangrinan u bë e njohur gjatë show televiziv,  "Mujeres y Hombres y Viceversa".

/Ora News.tv/