Një sasi tritoli është vendosur në një banesë në fshatin Shtëpez të Gjirokastrës.

Sipas informacioneve të policisë, lënda plasëse është vendosur në banesën e shtetasit F.T.

Paraprakisht raportohet vetëm për dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me tritolin e vendosur në banesën e shtetasit F.T.


/Ora News.tv/