Kryetari i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka zgjedhur të kalojë këtë fundjavë në qytetin e Pogradecit.

Balla ka publikuar një video në Instagram teksa shfaqet duke peshkuar, por ajo që bie në sy dhe që është komentuar edhe nga ndjekësit e tij është fakti se ai ka kapur një peshk të vogël me grep.

"Peshkimi nuk është vetëm sport…" ka shkruar Balla.Peshkimi nuk është vetëm sport...

A post shared by  Taulant Balla (@taulantballaps) on/Ora News.tv/