Moderatorja dhe gazetarja Sonila Meço ka stratuar emisionin  “Tempora” edhe për këtë sezon të ri televiziv, në RTV Ora.

Ajo u prit e ngrohtë në studio nga publiku nuk nuk munguan edhe lulet.

Mes emocioneve Sonila nisi misionin e saj drejt së vërtetës në “Tempora”.

/Ora News.tv/