Në këto kohë emergjence shëndetësore, gëzimet dhe hidhërimet jemi të detyruar ti ndajmë me familjen e ngushtë për shkak të izolimit të banesa.

Këtu nuk bën përjashtim as Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila feston sot ditëlindjen.

Ajo ka publikuar në ‘Facebook’ një foto, ku shfaqen dy fëmijët e saj dhe zbulon për herë të parë portretin e plotë të djalit.

Spiropali tregon se po festojnë ditëlindjen e mamit, pa shoqëri, po me shumë dashni.

‘Festojmë ditëlindjen e mamit, pa shoqni po me shumë dashni’, shkruan Ministrja.

/Ora News.tv/