Para një viti, Selena Gomez dhe Justin Bieber i dhanë fund lidhjes së tyre.

Tashmë Justin ka nisur një jetë të re me Hailey Baldwin, me të cilën u martua  disa muaj më parë.

 Ndërsa, Selena pas ndarjes nga Bieber pati probleme të shumta me shëndetin e saj mendor dhe për një kohë të gjatë qëndroi larg vëmendjes mediatike. 

Ajo sëfundmi ka fshirë foton e mbetur nga Justin Bieber. Ishin fansat e saj që e mbështetën shumë pas këtij veprimi. 

/Ora News.tv/