Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me denoncime në rrjetet sociale.

Pak minuta më parë ka publikuar një foto ku shihet kryeministri Edi Rama dhe një tjetër zonjë, të cilët sipas Berishës u ëhstë ushtruar kontroll special nga autoritet policore të kufirit të Mbretërisë së Bashkuar.

Foton Berisha e shoqëron me mbishkrimin:

Kontroll special nga autoritetet policore te kufirit te Mbreterise se Hollandes! sb/Ora News.tv/