Enki Braçaj ka qenë e ftuar në emisionin “ThumbON” në TV Ora ku ka folur rreth jetës së saj private dhe profesionale. Ajo gjatë intervistës ka treguar nëse spikerimi me xhaketën e hapur pa reçipeta ka ndikuar në lidhjet e saj me meshkuj.

Fatma Haxhialiu: Ka ndikuar ky 6-mujor në lidhjet me meshkujt në Shqipëri?

Enki Braçaj: Unë kam qenë e lidhur në atë kohë prej 4 vitesh. Ndejtëm edhe një vit pasi u bëra spiker dhe u ndamë. Personi që kam pasur në krahë, bashkë me familjen e vetë më kanë suportuar. Njeriu të njeh kur ti nuk del në ekran. Ne kemi qenë të zënë kur unë dola në ekran, ai nuk e dinte fare. Ne u pajtuam kur filluan të dilnin lajmet. Kur më pa tha po që dukesh e bukur!

/Ora News.tv/