Këtë fundjavë, Arbër Gjikolli kurorëzoi martesën me dashurinë e jetës së tij Blerina Bokshi.

Arbri njihet ndryshe si “Big Bang”, i cili kujdeset për projektet muzikore të shumë emrave të njohur. Të gjithë këta ishin të ftuar në dasmë dhe e shijuan pafund martesën e ciftit të ri.

Sigurisht që aty nuk mund të mungonte Ledri Vula, i cili ishte i pranishëm me të dashurën e tij Sara Hoxha. Në një video që qarkullon në rrjet, cifti duket shumë i lumtur.

Të dy shijojnë ritmet e muzikës të përqafuar, duke shkëmbyer puthje të ëmbla.

Tani të gjithë fansat po presin që hapi i rradhës i Ledrit të jetë martesa.

/Ora News.tv/