Një përplasje me armë zjarri është regjistruar në Fushë-Krujë, në afërsi të zonës së Spitalit "Stefan Gjoni".

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se i plagosuri është 35-vjeçari me inicialet A.I, ndërsa konflikti dyshohet se ka ndodhur për motive të dobëta.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes. 

/Ora News.tv/