Sherri mes vëllezërve Getinjo dhe Mozzik me producentët e On Records bëri bujë të madhe, ku u përfol se ndikoi dhe tek artistët e tjerë.

Këngëtarja Kida ka qenë e ftuar në “Why Not” nga Roza Lati ku i është përgjigjur disa prej pyetjeve të publikut për marrëdhënien e saj me ish-anëtarët e grupit. Pavarësisht komentit të Kidës, ajo nuk i ndjek më reperët në rrjetet sociale.

Pjesë nga biseda

Roza Lati: A ke shoqëri akoma me Getinjon dhe Mozzikun?

Kida: Ato që kanë ndodhur, kanë qenë çështje menaxhimi, por nuk jemi parë ndonjëherë pas shkëputjes.

Roza Lati: Nëse kompania zihet me një reper që ka patur në grup dhe tani është jashtë, sduhet ti flasë as Kida më sepse menaxheri është zënë?

Kida: Zakonisht nuk e kemi kështu. Është punë biznesi që ka menaxheri me këngëtarin, që ne nuk përzihemi.

Roza Lati: Mozzik apo Fero?

Kida: Nuk i kam ndarë asnjëherë, kështu që nuk i ndaj as tani.

/Ora News.tv/