Reperet më të njohura në estradën shqiptare janë Tayna, Fifi, Melinda dhe Rina. Sa herë që sjellin projekte muzikore, përflitet se janë diss-e për artistete tjera.

Shpesh herë Fifi ka komentuar se asnjëra repere nuk mund ta quajë veten “mami” pasi janë të reja në tregun muzikor.

Por gjatë bisedës me fansat, habiti me përgjigjen kur u pyet, “Pse nuk bëni një bashkëpunim Tayna, Melinda, Rina?”

Fifi nuk hezitoi të thoshte publikisht se nuk është ide e keqe. Kështu që nuk duhet të habitemi nëse do shohim një super hit nga reperet e famshme.


/Ora News.tv/