Do të nisim një rubrikë të re astrologjike të dashur miq, për të gjithë ju që ju tërheq mistikja dhe rrjedhimisht edhe astrologjia.

Çdo javë ‘Parada e Horoskopit në Dashuri’ nxjerr në pah shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e ndjenjave.

Kështu, për këtë fundjavë, më me fat në dashuri do jenë:

1. UJORI

Hëna e zezë dhe Afërdita ndezin dhe kënaqin këtë fundjavë dëshirat e tua më të ndaluara!

2. DEMI

Marsi të çon drejt një lodhje shumë të këndshme fizike, që vjen si rezultat i fundjavës pasionale me partnerin/en.

3. BINJAKËT

Të luash nën çarçafë, për ty është diçka sublime.

4. VIRGJËRESHA

Pas paraqitjes tënde të ftohtë, fshihet një dëshirë e zjarrtë.

/Ora News.tv/