Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka zgjedhur që jetën private ta mbajë larg syrit publik, ndonëse të gjithë janë kureshtarë të dinë dicka më shumë për të.

Më parë u përfol për një unazë që mbante në dorë, të cilën e sqaroi se ishte dhuratë, por jo fejese. Ndërsa dje, këngëtarja ka treguar se kur ishte më e vogël dëshironte që të martohej 28 vjece.

Kanë kaluar plot 5 vite dhe Anxhela deklarohet ende si beqare, prandaj ka hequr dorë nga planet.

“Kur kam bërë planet për martesë ka qenë 28 mosha, kështu që nuk bëj më plane. Po kështu e kisha fiksuar fiks atëherë, që 28 dua të martohem, se thoja është moshë tamam, ideale për të krijuar familje”, u shpreh Anxhela në intervistën për "Ftesë për Pesë."

/Ora News.tv/