Smartfonet më të rinj Samsung Galaxy Note10 dhe Note10+ prezantohen zyrtarisht në Shqipëri. Produkti më i ri vjen me më shumë risi duke ofruar më shumë shpejtësi dhe më tepër memorie.

Për herë të parë Galaxy Note vjen në dy madhësi, duke bërë të mundur që konsumatorët të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Galaxy Note10 dhe Note10+ do të jenë në dispozicion në tregun shqiptar duke filluar nga data 23 gusht.

Ndërkohë për përdoruesit vijnë në ngjyrat aureolë me shkëlqim, aureolë rozë dhe aureolë e zezë.

Samsung Galaxy Note10 ofron opsionet më të reja për të bërë video dhe foto mahnitëse.

Çmimi i smartfonëve varion nga 117 999 lekë deri në 149 999 lekë.

/Ora News.tv/