Një nënë në Teksas nxori një armë tip BB gjatë një lufte midis vajzës së saj adoleshente me një vajzë tjetër, teksa pohoi se familja e vajzës "kundërshtare" ishte e armatosur me thika.

Video tregon Chade Lockett me atë që duket të jetë një pistoletë. Ngjarja ka ndodhur të dielën e kaluar në Houston, Texas.

 'Çfarë mendon kur ke një armë?' tha Tracy McIntyre, e cila filmoi videon, njëkohësisht gjyshja e vajzës 15 vjeçare.

Lockett duket se i drejtoi armën vajzës McIntyre, e cila ishte gjithashtu në vendin e ngjarjes dhe pretendon se po përpiqej të ndante vajzat.

/Ora News.tv/