Khloe Kardashian vijon të jetë tepër e zemëruar me Tristan Thompson që prej ndarjes së tyre, por nuk ia mohon të bijës qëndrimin me të.

Madje ajo e ftoi për ditëlindjen e parë të True dhe e shpjegoi arsyen duke treguar se ndarja ia shpif.

"Në fakt ta shpif. Këto janë emocionet tona personale. Tristan dhe unë u ndamë jo para shumë kohësh, prandaj cdo gjë "zien" ende, por do bëj gjithcka që ajo të ketë momente të bukura. True është një vjece dhe nuk e di se cfarë po ndodh. Unë nuk e ftova Tristan sepse mendova që True do ta mbajë mend këtë moment pasi nuk do ta mbajë. Unë e bëra sepse ajo do shohë fotografitë e fëmijërisë kur të rritet dhe babai i saj duhet të jetë aty", tha Khloe në intervistë për "Divorce Sucks".

/Ora News.tv/