Një shofer humbi kontrollin e makinës në aksin Berat-Poshnje dhe përfundoi në kanal.

Mjeti tip Wolsvagen me drejtues shtetasin me iniciale A.H, 39 vjeç doli nga rruga në Moravë. 

Për pasojë 39-vjeçari mori lëndime të lehta dhe ndodhet në spitalin e Beratit për mjekim.

/Ora News.tv/