Xhensila Pere teksa ka dhënë një intervistë së fundmi për gazetarin Ronaldo Sharka, programin "Mes Yjesh" në Ora News është bërë pjesë e një rubrike ku kishte mundësinë të komentonte hapur fare disa emra të njohue të ekranit, por që publikur nuk e di për kë bëhet fjalë, vetëm se gazetari jep disa detaje, më pas ngelet për të parë nëse publikdo do arrijë t'a kuptojë.

Teksa gazetari Ronaldo Sharka i kërkon Xhensila Peres që të komentojë personazhin me nr.2 sipas radhës, e cila është moderatore por që ka shumë biznese, Xhensila u shpreh: "Një njeri me fat që ka takuar njerëzit e duhur në kohën e duhur, ka shfrytëzuar në maksimumin konaktet dhe gjërat që ka pasur, dhe nuk është aspak aq njerëzore sa hiqet", për kë t'a ketë pasur Xhensila Vallë? Kush është moderatorja shqiptare që ka shumë biznese...

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë.

/Ora News.tv/