I ftuar këtë të diel në emisionin “ThumbOn” në TV Ora ka qenë ministri i Turizmit Blendi Klosi.

Fatma Haxhialiu e ftoi në studio duke e emëruar si "Ministria e Qejfit", kjo referuar turizmit si sektori që të gjithë ne e shohim me syrin e qejfit, pasi nënkupton argëtim. Por ministrit Klosi nuk i ka pëlqyer mënyra si e prezantuan moderatoret dhe u shpreh se nuk ishte aspak dakort me këtë.

"Nuk më kanë quajtur ndonjëherë ministër qejfi. Nuk më pëlqeu, ta dija nuk do vija në emision",  u shpreh Klosi.

klosi

/Ora News.tv/