Lufta mes repereve Melinda Ademi dhe Tayna sapo ka nisur dhe duket se nuk do të përfundojë.

Mëngjesin e djeshëm, Melinda postoi një selfie në Instastory ku bëri një shkrim paksa thumbues.

"Më urren? Urime k***ë, ti je një fanse e imja", shkruajti ajo. Duket se i drejtohej Taynës, e cila nuk pranoi faljen publike që i bëri Melinda.

Kjo e fundit deklaroi se pas atij veprimi do ti tregonte rivales se kush është bisha në këtë lojë.


/Ora News.tv/