Carlee Benear është një nënë multifunksionale. Arsyeja? Bën disa gjëra njëkohësisht. Mamaja nga Teksasi ushqen me gji vajzën e ndërsa bën ushtrime joga në të njëjtën kohë.

Ajo u mor me joga pasi luftoi me depresionin pas lindjes.

31 vjecarja vazhdoi të bënte joga dhe në kohën kur ishte shtatzënë me vajzën e saj.

Shikoni të gjitha FOTOT duke klikuar këtu

/Ora News.tv/