Një person mbeti i plagosur në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër-Muriqan.

Raportohet se një makinë ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Ai është transportuar drejt Spitalit Rajonal për ndihmë mjekësore. Ndërkohë, Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimin për zbardhjen e aksidentit.

/Ora News.tv/