Lëvizja Socialiste për Integrim do mbledhë Kryesinë në orën 12:00. Në mbledhje do diskutohet mbi protestat e opozitës.

Opozita zhvilloi protestën e fundit më 13 prillit  ndërsa kërkoi largimin e Ramës dhe krijimin e një qeverine tranzitore, që do të përgatisë vendin zgjedhje të lira dhe të ndershme.


/Ora News.tv/