Pas disa sukseseve të mëdha, këngëtari Ledri Vula ka vendosur të bëjë disa ditë pushime. Kështu, reperi ka udhëtuar drejt Dubait.

Me anë të disa postimeve në Instagram ka treguar se e kanë pritur si një yll të vërtetë. Mund të themi se e kanë respektuar si të ishte sheik.

Në imazhet e publikuara duket se Ledri është akomoduar në hotel ku e kanë pritur me një jastëk të personalizuar dhe disa ëmbëlsira të zbukuruara me flamurin shqiptar. 

Duket se projekti i tij i fundit “That’s Mine” në bashkëpunim me Gashin ka kaluar kufijtë shqiptar pasi në ëmbëlsirë shkruhej titulli i këngës.


/Ora News.tv/