Lumi B ka sjellë projektin e ri muzikor "Kiss kiss" në duet me reperin Ledri Vula.

Kënga është ritmike dhe do të ndezë të gjithë klubet e natës gjatë sezonit veror. Teksti i punuar nga vetë artistët flet për femrat seksi dhe të këqija që dëgjojnë shoqet më shumë se mamin dhe marrin gjthmonë atë që duan.

Klipi është i mbushur me vajza të bukura që kërcejnë dhe shijojnë ritmet e këngës. Duket se reperët janë frymëzuar nga hiti i Ledrit me Era Istrefit "Shumë pis".

Në refrenin e këngës, dëgjohet një vajzë duke thënë, "Mos u bëj pis" dhe reperët ia kthejnë "Ama nji kiss kiss".

/Ora News.tv/