Bradley Cooper dhe Irina Shayk i dhanë fund marrëdhënies së tyre.

Dhe fansat mendojnë se arsyeja është këngëtarja Lady Gaga. Aktori dhe Gaga performuan së bashku këngën 'Shallow', fituese të Oskar dhe menjëherë pas kësaj dolën thashethemet për një romancë mes tyre.

Dhe ndërsa Gaga u paraqit në skenën e Park MGM në Park Theatre, Las Vegas për të performuar 'Shallow', ajo i dha një mesazh fansave.

“Jini të sjellshëm ose zhdukuni,”-tha këngëtarja në mes të skenës.

Sigurisht që duteti i Gagas dhe Bradley në filmin  A Star Is Born dhe performanca e tyre emocionuese çoi në spekulime se romanca e tyre po lulëzonte prapa skenave.

Por këngëtarja mohoi çdo lloj thashethemi. Ndërsa javën e kaluar aktori dhe supermodelja Irina u ndanë pas katër vitesh lidhje. Çifti janë prindër është të një vajze, 2-vjeçare Lea.

/Ora News.tv/