Kristen Stewart dhe Stella Maxwell janë kthyer së bashku pas ndarjes në dhjetor 2018.

Aktorja dhe modelja u fotografuan të kapura për dore në Neë York mbrëmjen e së hënës, ndërsa po shëtisnin bashkë.

Kristen dhe Stella u ribashkuan kohët e fundit pas ndarjes së tyre në dhjetor. Ato kanë qenë së bashku që nga viti 2016.

Një burim tha për Us Weekly se aktorja dhe ylli i Victoria Secret janë kthyer zyrtarisht së bashku pas ndarjes 6 mujore.
/Ora News.tv/