Rreth dy javë më parë, drejtori i Postës dhe Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa u dhunua në Prishtinë nga dy zyrtarë policie në mes të qytetit. Tani, pas dhunës, ai ka publikuar në profilin e vet në Facebook se si është dhunuar, duke u nxjerrë fillimisht nga makina dhe më pas është goditur fizikisht.

Reagimi i Agron Mustafës:

Ja si i "sulmova" policet!

Se pari u kerkoj falje prinderve, gruas, femijeve, motrave e vellezerve si dhe gjithe familjes per videon e postuar!

Pamjet e postuara jane vetem per 18+

Te nderuar:

Minister i Puneve te Brendshme,

Minister i Drejtesise,

Kryeprokuror i Shtetit,

Kryeshef i Inspektoratit Policor,

Drejtor i Pergjithshem i Policise,

Une nuk do te komentoj gje, por po e le ne vleresimin dhe komentimin tuaj e te publikut!!!

/Ora News.tv/