Para 3 ditësh, Kim Kardashian pozoi në një tavolinë pokeri me bashkëshortin e saj dhe ciftin John Legen – Chrissy Teigen. Atë ditë, e famshmja Kim zgjodhi të vishej me një fustan të zi që i nxirrte në pah format e saj seksi.

Të njëjtin fustan e ka veshur këngëtarja e famshme shqiptare vitin e kaluar. Kardashian së fundi është shfaqur me një fustan, në të cilin dukej tejet joshëse.

Këngëtarja Kida ka postuar një fotografi në Instagram ku shfaqet me të njëjtën veshje, të krijuar nga Alexander Wang, të cilën e përdori në klipin e fundit muzikor “Ka je”. Kjo zgjedhje mund të jetë një rastësi.

Kjo këngë u publikua në Youtube me datën 30 dhjetor dhe suksesi i fundit që pati Kida për vitin 2018.

Tags