Këngëtarja e njohur e muzikës pop në Shqipëri, Kida ka foli për herë të parë në “Why Not” për fjalët që kanë qarkulluar rreth një lidhje të mundshme me artistin Uki.

Të dy kanë qenë pjesë të kompanisë On Records dhe shiheshin shpesh pranë njëri-tjetrin, duke shtuar spekulimet se po shijojnë një romancë. Kujtojmë se Kida ka thënë shpesh herë se nuk ka qenë asnjëherë në lidhje.

Kida: Uki ka qenë miku im më i afërt që e kisha dhe është fakt që kanë qarkulluar lajme dhe me të vërtetë na kanë bërë të ndihem në siklet. Ne përsëri dalim e jemi shokë. Kemi shoqëri të përbashkët, por nuk do të thotë që më kanë parë shpesh me të e kanë thënë që jemi në lidhje.

/Ora News.tv/