Emisioni  “Alien”, i cili prezanton tokën e shqiponjave këtë javë do të zbresë në qytetin bregdetar të Sarandës.

Që nga mrekullitë natyrore, monumentet e kulturës e deri tek historia antike do t’i përcjellë për të gjithë shqiptarët dhe të huajt Aleksandra Lewis, në ekranin e RTV Ora.

Na ndiqni këtë të shtunë në serinë e gjashtë të "Alien", ora 19:00 LIVE në RTV Ora, youtube. Ndërkohë ritransmetimin mund ta ndiqni të dielën në orën 13:00./Ora News.tv/