Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetin e saj social “Instagram”.

Ajo shihet e shtrirë në një krevat dhe e veshur me një kostum të kuq që e tregon atë shumë seksi. Reperja duket shumë provokuese, ku vë në pah të pasmet e saj dhe pyët fansat se cili prej tyre do bëhet partneri i saj.

"Do jesh Valentini im?", shkruan Melinda.


 
 

View this post on Instagram

 
Will you be my Valentine? ❤️

A post shared by  MELINDA (@melindaademi) on/Ora News.tv/