Këngëtarja Willow Smith ka një këndvështrim tjetër kur vjen puna tek romanca. Në emisionin e nënës së saj, "Red Table Talk", 18-vjecarja zbuloi se lidhja e saj ideale do të ishte treshe.

"I dua meshkujt dhe femrat në mënyrë të barabartë. Unë do të doja një burrë, një grua. Unë ndihem sikur do të jem polufidelitous (që është marrëdhënie e përkushtuar mes disa njerëzve). Nuk jam personi që kërkon për eksperienca të reja seksuale", tha Willow.

Më pas vijoi se fokusohet më shumë tek lidhja emocionale sesa ajo seskuale. Nuk mungoi mbështetja e nënës Jada, e cila i tha: "Dëgjo, ti më njeh mua Willow, bëj cfarëdo të bën të lumtur. I them gjithmonë asaj, mos ki frikë".


/Ora News.tv/