Klubet e natës janë ndër më të preferuarat e të rinjve për të kaluar mirë me shoqërinë nën ritmet e muzikës.

Këngëtarja nga Kosova, Kida ka publikuar projektin e ri muzikor 'Kce', dedikuar një mashkulli që nuk i intereson aspak dhe zgjedh të kërcejë për qejf.

Muzika nga Zzapp dhe Chriss është tepër ritmike dhe shumë shpejt do jetë ndër të pëlqyerat e publikut.

Nuk do ishte aspak e cuditshme nëse klubet e natës do pushtoheshin nga kjo këngë energjike.

/Ora News.tv/