Kida është një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar, e cila shpesh herë ka deklaruar se nuk ka qenë në një lidhje dashurie.

Ajo ka treguar në një intervistë për Pop Culture karakteristikat e mashkullit ideal, i cili mund të jetë së shpejti pjesë e jetës së saj.

“Të jetë tipi im, të më respektojë dhe të më dojë me sinqeritet të vërtetë. Kur të kesh të dashur duhet të përshtatet me të në karakter dhe çdo gjë,” – tha Kida.

20-vjeçarja shtoi se për momentin po fokusohet në muzikë dhe këtë vit do sjellë projekte tepër bombastike.

/Ora News.tv/