Aktori, Bujar Kapexhiu i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora u shpreh se askush nga ne dhe as ata që janë pjesë e krizës politike, madje as ndërkombëtarët nuk e dinë se çfarë do të ndodhë në 30 qershor, apo 1 korrik.

Kapexhiu: Unë jam i bindur që askush nga ne, as Rama, as Basha, as ndërkombëtarët nuk e dinë se çfarë do të ndodhë me datë 30 aq më tepër në datën 1. Ne të gjithë po rendim drejt të panjohurës. Mos të shesim mend jo po do të ketë kështu, po do të ketë ashtu, askush nuk e di, as ata të dy.

/Ora News.tv/