Justin Bieber i surprizoi të gjithë kur ftoi në një ndeshje boksi në kafazin e UFC aktorin  Tom Cruise.

Por 25-vjeçari nuk është ndalur. Ai i ka propozuar yllit të filmave për të marrë pjesë në Sfidën e Shisheve.

Këngëtari publikoi një video ku me thembrën e këmbës heq tapën e shishes. Justin bëri tag aktorin duke i kërkuar të bëhet pjesë e sfidës.

“Unë nominoj Tom Cruise dhe Hailey Bieber,"-shkroi ai.

Pritet ende të presim nëse Cruise do e pranojë sfidën. 
 

View this post on Instagram

 
I nominate Tom cruise and Hailey Bieber

A post shared by  Justin Bieber (@justinbieber) on/Ora News.tv/