Aktori i humorit Julian Deda ishte i ftuar sot në emisionin e mëngjesit në televizionin Ora  “Ditë e Re” me moderatorët Arjola Shehudhe Kelvi Kadilli.

A bëhet humor në Shqipëri, Julian Deda thotë se tashmë kjo fushë nuk është  më ekskluzivitet vetëm i aktorëve por të gjithë duan të bëjnë humor.

Gjatë bisedës Juli tregon dhe si e menaxhon famën dhe si arriti të humbte 14 kg  nga pesha e tij.

 

/Ora News.tv/