Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 2015, Keti Bazhdari, do ti japë fund beqarisë.

Ajo ka zhvilluar një festë të çmendur beqarie me rrethin e saj të ngushtë shoqëror me 11 shkurt.

Ndërkohë ceremoninë e dasmës, Keti dhe partneri i saj Kleidi,kanë zgjedhur ta zhvillojnë në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt 2020.

Urime çiftit të ri!

/Ora News.tv/