Ledri Vula është ndër artistët më të preferuar të publikut, jo vetëm për zërin, por edhe për pamjen e jashtme. Deklaratat e fundit që dha në intervistën për “NIN” duket se kanë nevrikosur një këngëtare shqiptare.

Bëhet fjalë për Edona Vatocin, e cila njihet edhe për lidhjen që pati me shokun e Ledrit, reperin Buta.

"edhe femnat ja kan nisë me repovatë, dicka so n'rregull"????”, ishin fjalët e Ledrit, i cili kërkon të rrisë standardin e reperëve.

Ndërkohë, Edona citoi reperin duke shtuar: “Qysh gjinja munen me dale n'tv edhe me bo ksi komente mizogjene n'vitin 2019 is beyond me. the audacity...”.

Madje Ledri ka patur bashkëpunim me Taynën, reperen më të preferuar të momentit në Shqipëri dhe Kosovë. Pas reagimit të Edonës, Ledri nuk ka bërë asnjë koment.

/Ora News.tv/