Inxhinieri Arben Meçe ka shpërthyer me akuza ndaj Avokat Spartak Ngjelës. I ftuar në emisionin "360 gradë",  mbremjen e 5 dhjetorit, Meçe e akuzoi Ngjelën si sekser i sistemit të drejtësisë.

Arben Meçe: Ti ke dalë në ekran dhe mbjell atë që nuk është e qenë. Nuk ka kriminalitet në ndërtim zotëri dhe ka një të vërtetë të mëdha, po lejet e ndërtimit kanë korrupsion. Por mos ngatërrojmë korrupsionin në leje ndërtimi, sic është edhe tek ju.  Ne kemi gjithë sistemin e drejtësisë pjesë e tij je ti...

Spartak Ngjela: Unë jam avokat

Arben Meçe: Pjesë e tij je, sekser je dhe ti. Si më akuzon mua si kriminel


/Ora News.tv/