Kamerat e sigurisë kanë filmuar një grabitje me dhunë në Gjeorgji.

Dy persona kanë hyrë në një dyqan bizhuterish dhe me anë të çekiçit kanë thyer xhamin mbrojtës dhe kanë marrë një sasi me bizhuteri.

Siç raportojnë mediat, autorët janë larguar duke marrë bizhuteri diamanit me vlerë 200 mijë dollarë.
/Ora News.tv/