Reperi shqiptar me famë botërore Gashi asnjë herë nuk e ka mohuar origjinën e tij dhe gjithmonë ka folur me krenari për Kosovën.

Dhe reperi tregoi edhe njëherë patriotizmin e tij duke bërë tatuazh emrin e Kosovës në trup.

Gashi bëri tatuazh fjalën "Kosovo" në pjesën e barkut dhe e ndau me fansat me anë të një postimi në Instagram.


/Ora News.tv/