Modelja Trejsi Sejdini, ka qenë e ftuara e parë në emisionin“Glamour Zone”, në RTV Ora dhe ndër të tjera ajo ka zbuluar edhe dhuratën më të shtrenjtë që i ka bërë një mashkull.

E shohim gjithnjë të veshur bukur e plotë stil, dhe këto kushtojnë. Por çmenduria këtu, është se një fustani Trejsit ka vlerën e një makinë.

Ester Bylyku: Cila është dhurata më e shtrenjtë që ke marrë nga një mashkull?

Trejsi Sejdini: E shtrenjtë ekonomikisht ka qënë një një fustan ‘Roberto Cavalli’, që ka kushtuar 8 mijë euro. Kurse një dhuratë që e konsideroj të shtrenjtë shpirtërisht, ka qënë një letër që kam marrë nga një fans dhe ka qenë shumë prekëse. Nuk është shqiptar, është fans tajlandez. Ai kishte kaluar një jetë shumë të vështirë dhe kur shikonte arritjet e mia ai stimuloheshe dhe e shtynte të ecte akoma më shumë përpara.

/Ora News.tv/