Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese Shqipëri – Moldavi , e vlefshme për kualifikueset e “EURO 2020”, e cila do të zhvillohet në datën 11 qershor 2019 në “Elbasan Arena” ora 20:45.

Një biletë për në sektorin VIP kushton 12.000 të reja, ndërkohë që në tribunat G2 dhe C2 bileta kushton 500 lekë të reja. Biletat mund t'i blini në ëebsitin e FSHF-së në linkun përkatës: Biletaria.

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund ti blejnë në websitin e FSHF-së në linkun përkatës: Biletaria.

/Ora News.tv/